Hakkımızda | Biz Kimiz


ALTÜRK YAZILIM


Altürk Yazılım olarak, sektörlerin farklı ihtiyaçlarına yönelik kullanıcı dostu ve SEO uyumlu web siteleri sunuyoruz. İşletmelerin ihtiyacına göre özelleştirilen ve uygun fiyatlı web sitelerimiz her sektör için mevcuttur. Örneğin, turizm, gıda ve içecek, teknoloji, e-ticaret, sağlık, perakende gibi sektörlere hitap eden web sitelerimiz mevcuttur.

Ayrıca teknik servis takip programı, arıza programı ve saha servis uygulaması gibi teknik servis sektörüne hitap eden uygulamalarımız da bulunmaktadır. Sınırsız kullanıcı tanımlama özelliği ile kullanım kolaylığı sunan bu uygulamalar, servis sürecini daha verimli ve kolay hale getirir. Online barkodlu satış programı ise perakende sektörü için ideal bir seçenektir. Bu program sayesinde, ürünlerin barkodlu olarak tanımlanması ve müşterilerin online olarak sipariş vermesi mümkündür. Bu sayede, satış sürecinde hız kazanılır ve işletmenin verimliliği artar. Cafe ve restoranlar için de QR menü ve masa sipariş takip uygulaması sunuyoruz. Bu uygulama sayesinde, müşteriler menüyü QR kodu tarama yoluyla görüntüleyebilir ve sipariş vermeleri de kolaylaşır. Ayrıca, restoran ve cafe işletmeleri için masa sipariş takibini de yapmak mümkündür. Ön muhasebe programı ise, işletmelerin finansal işlemlerini daha verimli ve kolay hale getirmek için tasarlandı. Ön muhasebe programı ile fatura takibi, nakit akışı takibi, maliyet ve gelir takibi gibi işlemler kolaylaşır.

Dijital reklam destek hizmetlerimiz ile işletmelerin marka tanınırlığını arttırarak hizmet ve ürünlerin daha fazla hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz. Altürk Yazılım, müşterilerine sunduğu hizmetlerin en iyisini sunmayı hedefler. Bunun için müşterilerimize 7/24 teknik destek sunuyoruz. Her programımız ve uygulamamız için tecrübeli bir ekip tarafından yapılacak eğitim ve danışmanlık hizmetleri de veriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel destek paketleri de sunuyoruz. İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümler sunmak ve iş verimini arttırarak başarılı olmalarına yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Böylece, müşterilerimizin işletmelerinin sürekli büyümesine ve gelişmesine destek veriyor ve onların başarısına ortak olmaktan gurur duyuyoruz.

2018 yılından bu yana web , mobil ve windows tabanlı yazılım çözümleri sunan , sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiş ve müşterilerimizin sorunlarına çözüm getiren , Küçük büyük demeden, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde , kaliteli projeler ve çözümler üreten girişimcileriz. Biz, sınır tanımayan genç yazılımcılarız. Şirketimiz bir sermaye grubu veya sermayeci tarafından kurulmamıştır . Gücümüz, enerjimizi işimize veriyoruz. Kazancımız ile teknoloji geliştiriyoruz.


Hep Birlikte Memnun Kalacağımız İşlerde Buluşmak DileğiyleAli İhsan TÜRKMEN
Alpay ÖZTÜRKALTÜRK YAZILIM


Hizmetlerimiz

WEB TASARIM Altürk Yazılım özgün tasarımlarıyla kurumsal, profosyonel ve basit web tasarım talebi olan bütün müşterilerine anahtar teslim hizmet vermektedir. Neden Altürk Yazılım? Web sitesileri firmaların dijital ortamdaki ofisidir. Müşteri ve misafirlerimizi gerçek ofisimizde nasıl daha iyi ağırlamak için özen gösteriyor isek dijital ortamdaki ofisimiz olan web sitemiz için de aynı özeni göstermemiz gerekmektedir. Sitelerinizi ziyaret eden ziyaretçilerin sitenizden memnun bir şekilde ayrılmalrını ve tekrar tekrar uğramalarını istiyorsanız web tasarımlarınızı da ona göre şekillendirmelisiniz. Sektörel olarak firma sitelerinin tasarımları değişse de hepsinde dikkat edilmesi gereken ortak noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi ziyeretçilerin sitenizde gereksiz detaylar arasında kaybolmadan ulaşabileceği sayfaya erişmesidir. Çok gösterişli ve gereksiz detayları barındıran siteler ziyaretçilerin sitenizi memnun olmadan ayrılmalarını sağladığı gibi SEO içinde istenmeyen sonuçlara neden olmaktadır. Nasıl ki iş yerimizin bulunduğu noktayı ulaşım açısından önemsiyoruz aynı şekilde sitelerimiznde internet aramalarındaki konumunu önemsemeliyiz. Bu sebeble sitelerinizin SEO uyumlu olması çok önemlidir. Altürk Yazılım ekibi bu noktada sizlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir ekiptir. "Yapılan Her İşten Müşterilerin Güzel Sonuçlar Alması, Aynı Zamanda Altürk Yazılımın da Güzel Sonuçlar Alması Demektir" anlayışı ile sizlere sadece site tasarım ve kurulum aşamasında değil sonrasında da her türlü desteği ve hizmeti sunmaktadır. Hep Birlikte Memnun Kalacağımız İşlerde Buluşmak Dileğiyle